ATAYA BIS


 

Od ponad 20 lat dostarczamy producentom odzieży, obuwia i galanterii wysokiej jakości akcesoria i dodatki, które podkreślają styl i charakter finalnego produktu. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże marki, jak też młodzi projektanci. Nasze dodatki współtworzą kolekcje marek eleganckich, casualowych i sportowych.

 

Poznaj naszą historię

Opieramy się na prawie czterdziestu latach doświadczenia założycielki naszej firmy. W obecnej formie – jako samodzielne, wielopokoleniowe rodzinne przedsięwzięcie – współtworzymy rynek mody od roku 2000. Fundamentem naszej skuteczności jest połączenie gromadzonego przez długi czas doświadczenia z wiedzą o potrzebach współczesnego świata mody. W naszej ofercie ponadczasowa klasyka harmonijnie łączy się z nowoczesnością.

Oferujemy szeroki asortyment gotowych dodatków oraz świadczymy doradztwo i fachową pomoc w doborze spersonalizowanych rozwiązań.

Ataya i świat mody

Dystrybuowane przez nas akcesoria i dodatki pochodzą ze światowych stolic mody. Nasza oferta składa się głównie z produktów włoskich, francuskich i niemieckich. Z uwagą śledzimy trendy, uczestnicząc regularnie w targach w Mediolanie oraz Paryżu i w oparciu o nie przygotowujemy cztery kolekcje w ciągu roku.

Indywidualne projekty dla każdego Klienta

Funkcją dodatku jest nadanie i podkreślenie indywidualnego charakteru płaszcza, butów czy torebki. Każdy projekt rozpoczynamy od konsultacji i wypracowania idealnego rozwiązania, realizując również projekty w oparciu o przesłany szkic bądź zdjęcie. Przykładamy największą wagę do jakości, realizując zarówno krótkie i limitowane serie, jak również wielotysięczne nakłady, gwarantując ich powtarzalność i najwyższy standard.

Zaufaj 20-letniemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami już dziś!